Bejelentkezés

Felhasználónév

Jelszó

Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Legújabb letöltések

Letöltések, moddolás

Random letöltés

Facebook oldalunk

Mafia 1 Multiplayer

Mafia 2 Multiplayer

Téma nyomtatása
Modder beszélgetés
Harbinger
Modder-fejlesztő vagy? Dugd össze a fejed a többiekkel, kérd ki mások véleményét!

Zsombor
Hátha ez segít a kezdő moddereknek. Igaz, hogy oroszul van, de fájlnév alapján minden beazonosítható.
Modellek listája:
http://mafia.game...ownload=32
Emberek listája:
http://mafia.game...ownload=30

Mafia
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék az ügybe hogy esetleg tudna-e valaki ajánlani egy működő .4ds (Import - Export) MaxScriptet, 3D Studio Max-hoz?
- Korábban már szedtem le egy-kettőt, de sajnos egyiket se tudtam hasznosítani, ugyanis ha megnyitásra is került az adott modell, ..hogy is írjam le a jelenséget, inkább linkelek be képet mire is gondolok. Ez normális hogy így kerül(t) megnyitásra? Egyrészt rögtön megnyitást követen egyfajta hibaüzenetet dob fel melyben a következő áll pl.:
MAXScript
Last object: Loft03 ends at 1226157
Továbbá azt nem értem hogy a Smooth + Highlights, Edged Faces megjelenítéskor miért nem látom az adott objektum 'éleit'. Fura mert Wireframe nézetben tökéletesen látható. stb. csatolok képeket. (S + H és EF aktiválásával kellene hogy lássam) :|
Kép_01 - Kép_02 - Kép_03 - Kép_04 - Kép_05

Ha esetleg valaki felvilágosítana ez ügybe, előre is köszönöm a segítséget! :)
Szerkesztette: Mafia - 2015.09.27. 13:03

Zsombor
Nekem is jól jönne egy hasonló, mint Mafia-nak...

Zsombor
Hogyan lehet a ZModeler programot rávenni, hogy .c4d vagy .obj fájlokat importáljon majd .4ds formátumként exportálja? Annyi a modell a neten és így egyiket se tudom használni... :(

Vagy hogyan lehet .c4d vagy .obj formátumokat a Mafia számára .4ds formátumba konvertálni??? :|
Szerkesztette: Zsombor - 2017.02.14. 22:37

Ugrás a fórumra:

Reklám

Generálási idő: 0.03 másodperc
MAFIA AND THE MAFIA LOGOS ARE TRADEMARKS OF TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE AND ITS SUBSIDIARIES. ALL OTHER TRADEMARKS ARE THE PROPERTY OF THEIR RESPECTIVE OWNERS.
mafiahungary.hu • 2017 • entertainment purposes only • phpfusion engine • designed by Gergely Harsay